Divadelná nedeľa pre deti

Divadelná nedeľa pre deti prinesie opäť pekné rozprávkové príbehy v podaní Divadielka pod hríbikom. V jednotlivých prestávkach medzi predstaveniami sa potom môžete tešiť na sokoliarske vystúpenia.

Program:
10:00 Sokoliari Falconarii
11:00 Divadielko pod hríbikom (Janko Hraško)
13:00 Divadielko pod hríbikom (Červená Karkulka)
14:00 Sokoliari Falconarii
15:00 Divadielko pod hríbikom (Janko Hraško)
16:00 Sokoliari Falconarii

Na hornom hrade nájdete výstavu Erbové beštie, na dolnom hrade je k dispozícii aj hradné hospodárstvo s jazdami na poníkovi, pri studni vás čaká drak Blundus a pripravených je aj veľa ďalších aktivít.

JANKO HRAŠKO
Z malých hráškov by mala byť „iba“ dobrá hrášková polievka. Ale ako to už v rozprávkach býva, aj z jedného malého hrášku sa môže vykľuť veselý chlapček. Vie pomôcť pri práci svojmu ňaňkovi, očarí kráľa svojou šikovnosťou a umom obmäkčí srdce roztopašnej princeznej. Za svoju dobrotu a statočnosť získa ruku nielen princeznej, ale premôže aj dávne prekliatie…

ČERVENÁ KARKULKA
Neobvyklé dievčatko a ešte neobvyklejšie stretnutie s Vĺčkom zatají dych nejedného malého diváka. S napätím a humorným odľahčením známeho rozprávkového príbehu sa prenesieme do lesa a s našou hlavnou hrdinkou prežijeme nezabudnuteľné narodeniny…

Vstupné s programom.

Hradné zvesti

SÚKROMNÁ UDALOSŤ

Vážení návštevníci, v piatok 25. septembra 2020 bude na hrade Beckov prebiehať súkromná udalosť s názvom Beckovské slnko, ktorá sa tu koná každoročne. Areál hradu bude preto otvorený pre verejnosť iba v čase od 9:00 do 13:00. Ďakujeme za Vaše pochopenie.

NOVÉ OPATRENIA PRI NÁVŠTEVE HRADU

Na základe zhoršenej epidemiologickej situácie v niektorých okresoch Trenčianskeho kraja Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trenčíne vydal nové opatrenia, ktoré vstúpia do platnosti od štvrtka 20. augusta 2020. V tejto súvislosti prijal dôležité opatrenia aj hrad Beckov.

OBMEDZENÝ POHYB V AREÁLI HRADU

V priebehu augusta a septembra 2020 budú u nás prebiehať stavebné a zabezpečovacie práce v rámci rekonštrukcie hradu Beckov. Z tohto dôvodu môže byť prístup do niektorých častí areálu obmedzený. Ďakujeme za Vaše pochopenie!