Koncert Marie Rottrovej – zmena termínu

Koncert sa z dôvodu pretrvávajúcich zdravotných komplikácií umelkyne prekladá na termín 16.9.2022.

Vstupenky na pôvodný termín zostávajú v platnosti!

Ak by Vám náhradný termín nevyhovoval,  vrátenie vstupného si môžete uplatniť do termínu 20.8.2022

VYPREDANÉ!

MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL
host Petr Němec
Big Band Septet Plus Orchestra

Marie Rottrová, prvá dáma česko – slovenského soulu, ostravská rodáčka, skvelá speváčka, umelkyňa, klaviristka a skladateľka.

Tentoraz sa Marie Rottrová predstaví galakoncertom s Big Bandom Septet Plus Orchestra a hosťom Petrom Němcom, na ktorom zaznejú okrem osvedčených hitov aj skladby zo začiatku jej kariéry, za ktoré si právom Marie Rottrová vyslúžila prezývku „Lady Soul“….

Česká hudobná ikona Marie Rottrová, samozrejme, zaspieva v sprievode hudobného telesa aj piesne, ktoré ju na pomyselný hudobný Olymp vyniesli. Môžete sa právom tešiť na hudobné skvosty akými sú napr. Lásko voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si nic nezačínej…

Ak túžite po koncertnom zážitku, založenom na priamom kontakte a interakcii so svojím obľúbeným idolom, takpovediac na dosah ruky, tento večer je presne to, čo hľadáte!

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.