Dátum/čas
Date(s) - 13/09/2020
9:00 - 18:00

Kategórie


V nedeľu 13. septembra 2020 sa môžete tešiť na dva programy. Prvým je Beckovská škola bláznovstiev a druhým Sakrálna cesta po Beckove. Na hrade i v obci tak môžete zažiť dvojnásobnú porciu zábavy.

Beckovská škola bláznovstiev

Na hrade Beckov môžete zažiť rozprávkovú prehliadku so šašom Beckom, ktorú si pre vás pripravilo Divadlo ZáBaVKa. Počas prehliadky sa pred vašimi očami odohrá interaktívny hradný príbeh. Pripravená je pre vás škola šaškovín aj súťaž masiek. Preto neváhajte a príďte na hrad Beckov v kostýme, maske šaša a zabavte sa spolu s nami.

Hradné prehliadky sa budú konať o 10:30, 12:30, 14:30 a 16:30.

Beckov pre všetkých

Program Beckov pre všetkých sa zameriava na predstavenie hmotného aj nehmotného kultúrneho dedičstva. Turisti môžu zadarmo absolvovať špeciálnu prehliadku, ktorá vám otvorí brány miest, kam sa bežne nedostanete. Sakrálna cesta po Beckove sa začína o 10:00 a o 14:00 pri evanjelickom kostole v Beckove.

Sakrálna cesta vás dovedie až k hradu, kde sa môžete tešiť na burzu starých kníh, remeselný jarmok a poznávaciu hru pre dospelých aj pre deti so zameraním na spoznávanie hmotného aj nehmotného kultúrneho dedičstva na Slovensku.