Dátum/čas
Date(s) - 01/09/2019
9:00 - 18:00

Kategórie


Spríjemnite si posledný deň prázdnin (1.9.2019) rozprávkami od Divadla pod hríbikom, sokoliarskymi vystúpeniami a množstvom aktivít pre malých nezbedníkov.

Program:
10.00 Sokoliari Falconarii
11.00 Divadielko pod hríbikom: Janko a Marienka
13.00 Divadielko pod hríbikom: Jurko a prasiatka
14.00 Sokoliari Falconarii – ZRUŠENÉ
15.00 Divadielko pod hríbikom: Janko a Marienka
17.00 Sokoliari Falconarii

JANKO A MARIENKA
Rozprávka o dvoch veselých a hravých deťoch, ktoré len raz trošku u babičky „zaneposlúchali“ a zažili „sladké stretnutie“, na ktoré len tak ľahko nezabudnú… A s nimi všetci spoločne – s napätím aj s úsmevom vyčkáme, ako nakoniec všetko dobre dopadne…

JURKO A PRASIATKA
Jurkovi na paši pomáhajú jeho prasiatka – spevom i hrami. Sú také rozkošné, že zaujmú aj princeznú, o ktorú sa uchádza nejeden vznešený pytač. Komu sa však podarí získať jej ruku a dokázať, že svojím umom a šikovnosťou si ju skutočne zaslúži, nám rozpovie rozprávka sama.

Okrem iného sa môžete tešiť na zvieratká z hradného hospodárstva, kováčsku a sviečkársku dielničku, lukostreľbu a množstvo animačných aktivít pre deti aj dospelých.

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.