Dátum/čas
Date(s) - 01/08/2020
20:00 - 23:00

Kategórie


Zažite koncert dvoch skvelých slovenských speváckych a hereckých osobností v autentickom prostredí hradu Beckov.

Cover verzie populárnych a muzikálových piesní, sóla a duetá.

Známa slovenská speváčka a herečka Mirka Partlová začínala ako herečka v divadle Nová scéna, neskôr v Slovenskom národnom divadle. Účinkovala vo viacerých inscenáciách, no najmä v muzikáloch (Hamlet, Na skle maľované, West Side Story, Fontána pre Zuzanu). Známa je aj zo seriálu Panelák.

Hosťom podujatia bude charizmatický Ján Slezák, ktorý stvárnil hlavné postavy v muzikáloch Pomáda, Kleopatra, Rebelové, Edit Piaf, Hriešny tanec, Full monty. Azda jeho najznámejšou úlohou je roľa Jánošíka v muzikáli Na skle maľované. Je členom hudobnej skupiny Something from us (SFU).

Cena vstupenky je 13 eur a môžete si ju zakúpiť v predpredaji.

Doplňujúce info:
Koncert Mirky Partlovej a Jána Slezáka sa mal pôvodne konať 18. júla 2020, no kvôli nepriaznivému počasiu sa termín presunul na 1. augusta 2020. Vstupenky, ktoré ste si vopred zakúpili, budú platné aj v tomto novom termíne. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a veríme, že sa tu všetci spoločne stretneme a zabavíme.
V prípade potreby nás kontaktuje na: info@hrad-beckov.sk

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.