Dátum/čas
Date(s) - 18/07/2020
20:00 - 23:00

Kategórie


❗️PRESÚVAME TERMÍN KONCERTU❗️
Vážení návštevníci, vzhľadom na značne nepriaznivú predpoveď počasia sme sa rozhodli presunúť koncert Mirky Partlovej a Jána Slezáka na 1. augusta 2020 o 20:00. Vstupenky, ktoré ste si zakúpili v predpredaji, budú platné aj v tomto termíne. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a veríme, že sa tu všetci spoločne stretneme a zabavíme.
V prípade potreby nás kontaktuje na: info@hrad-beckov.sk

Zažite koncert dvoch skvelých slovenských speváckych a hereckých osobností v autentickom prostredí hradu Beckov.

Cover verzie populárnych a muzikálových piesní, sóla a duetá.

Známa slovenská speváčka a herečka Mirka Partlová začínala ako herečka v divadle Nová scéna, neskôr v Slovenskom národnom divadle. Účinkovala vo viacerých inscenáciách, no najmä v muzikáloch (Hamlet, Na skle maľované, West Side Story, Fontána pre Zuzanu). Známa je aj zo seriálu Panelák.

Hosťom podujatia bude charizmatický Ján Slezák, ktorý stvárnil hlavné postavy v muzikáloch Pomáda, Kleopatra, Rebelové, Edit Piaf, Hriešny tanec, Full monty. Azda jeho najznámejšou úlohou je roľa Jánošíka v muzikáli Na skle maľované. Je členom hudobnej skupiny Something from us (SFU).

Cena vstupenky je 13 eur a môžete si ju zakúpiť v predpredaji.

Hradné zvesti

Hradné brány sú pre verejnosť otvorené.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Rovnako z technických príčin a prípravných prác na rekonštrukcii západného paláca bude uzavretá terasa tohto paláca a rytierska sála.

Tento rok sme pre vás otvorili pivničné priestory severného paláca.