Dátum/čas
Date(s) - 05/11/2022
18:00 - 21:00

Kategórie


V Beckove sa budú čerti ženiť už 5.novembra od 18:00 do 21:00.
Čaká vás večer plný desu a zábavy s čertovsky strašidelnými krampusákmi, ktorí sa zlietli na hrad Beckov, by vymietli všetkých duchov, ďasov a iné bosorácke neplechy, čo nám tu po nociach šramotia.

Nejde o časované prehliadky, ale voľný pohyb po hrade okupovanom čertami a mátohami. Okrem krampusov sa môžete tešiť na čosi dobré pod zub aj na zahriatie z hradného bufetu. Pokladňa sa bude otvárať o 17:30, vstupenky je teda možné kúpiť aj na mieste, posledný vstup o 20:30.

Vstupenky online si môžete zakúpiť tu.

Vstupné:
8 € základné
5,5 € deti, seniori, ZŤP

Vekové obmedzenia: ideálne nad 12 rokov, deti 1. stupňa ZŠ a mladšie – na zodpovednosť rodičov – treba si zvážiť nakoľko sa naozaj radi boja.

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.