Dátum/čas
Date(s) - 25/07/2020
20:00 - 23:30

Kategórie


❗️VEČERNÉ PREDSTAVENIE V PIATOK JE ZRUŠENÉ❗️

Vážení návštevníci,

večerné predstavenie pod názvom „O čom hradné múry šepocú“ sme nútení z dôvodu zlej predpovede počasia v piatkovom termíne zrušiť. Za vzniknuté komplikácie sa Vám vopred ospravedlňujeme.

V sobotňajšom termíne pridávame aj čas o 19.00.
Hrané prehliadky budú teda v čase o 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 a v prípade veľkého záujmu aj o 23:00. Kapacita prehliadky je obmedzená na 100 osôb.

Vstupenky zakúpené na dnešný deň v predpredaji si budete môcť uplatniť aj v sobotňajších termínoch.

V prípade, že nebudete môcť prísť na predstavenie v sobotu, tak Vám vrátime peniaze za zakúpené vstupenky. Pošlite nám číslo vstupenky na mail info@hrad-beckov.sk

Hrad Beckov vás pozýva na zábavnú a jemne pikantnú nočnú prehliadku. Zistíte, či medzi múrmi hradu okrem panstva a služobníctva prebývali aj kardinálne hriechy a kto všetko im mohol podľahnúť. Spoločne odhalíme tajomstvá hradných múrov, a to v podobenstve siedmich hriechov:

Pýcha, Smilstvo, Obžerstvo, Hnev, Závisť, Lakomstvo, Lenivosť.

Zábavná hraná nočná prehliadka hradu Beckov nevychádza zo skutočných udalostí, ale ktovie, ako to v skutočnosti mohlo byť…

Prehliadku budete môcť navštíviť v piatok 27. alebo v sobotu 28. júla, vždy o 20:00, 21:00, 22:00. V prípade veľkého záujmu pridáme aj prehliadku o 23:00.

Vstupné:
dospelí – 6 €
dôchodcovia, ŤZP, študenti – 4 €

Prehliadka nie je vhodná pre deti do 10 rokov, vstupenky si môžete kúpiť aj v predpredaji.

POZOR!!! V prípade nepriaznivého počasia budú nočné prehliadky zrušené a tým, ktorí si zakúpili vstupenky v predpredaji, vstupné vrátime. O prípadných zmenách vás budeme informovať, ďakujeme za porozumenie.

Hradné zvesti

Hradné brány sú pre verejnosť otvorené.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Rovnako z technických príčin a prípravných prác na rekonštrukcii západného paláca bude uzavretá terasa tohto paláca a rytierska sála.

Tento rok sme pre vás otvorili pivničné priestory severného paláca.