Dátum/čas
Date(s) - 07/06/2019
9:00 - 18:00

Kategórie


Druhý víkend júnový sa ponesie v duchu „Histórie, ktorá nás spája“ (Čachtice – Beckov). Prenesieme sa do obdobia komposesorátu, keď hrad Beckov vlastnilo viacero majiteľov a jedným z nich bola aj neblaho známa grófka Alžbeta Báthory.

Konala svoje neblaho známe hrozné činy aj na hrade Beckov? Príďte sa pozrieť na nočnú prehliadku a možno … možno sa dozviete, či to tak skutočne bolo, alebo že by nie? Príbeh plný humoru a tajomstiev, trochy strašenia, vás čaká už čoskoro na hrade Beckov.

Prehliadku budete môcť navštíviť 7. a 8. júna, vždy o 20:00, 21:00, 22:00. V prípade veľkého zájmu budeme hrať aj o 23:00.

Príbehom nás prevedú skvelí herci z Trnavy z divadeľného zoskupenia „Z malého Ríma“.

Vstupné:
Dospelí 5 €
Dôchodcovia, ŤZP, študenti: 3,50 €
Prehliadka nie je vhodná pre deti do 10 rokov.

REZERVÁCIE na jednotlivé prehliadky prostredníctvom e-mailu: info@hrad-beckov.sk alebo prostredníctvom tel. čísla: 032/774 27 27 (počas pracovného týždňa od 8.30 do 16.00). Predpredaj je ukončený v piatok 7.6. o 15.00.

Odhaľte spolu s nami jej tajomný príbeh v troch dejstvách. Príbeh bude mať pokračovanie 5.-6.7. na Čachtickom hrade a záver príbehu rozpovieme 29.-30.8. opäť na hrade Beckov. Jednotlivé časti je možné zhliadnuť aj samostatne.

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.