Dátum/čas
Date(s) - 25/05/2019
9:00 - 18:00

Kategórie


Druhý ročník podujatia Vo víne sú hviezdy prinesie opäť viaceré hviezdy.

Hlavnou hviezdou večera bude určite slovenská hudobníčka, speváčka Mirka Miškechová (folk, šansón, pop), ktorá zahrá okrem iného aj svoje najznámejšie skladby, ako je Cudzinka v tvojej zemi alebo aktuálny singel Brouček: .

Vo víne sú hviezdy je podujatie, ktoré spája príjemnú hudbu a skvelé víno. Tento rok vám predstavíme vína z Čachtíc. Čachtické chotáre sú oceňované vína s dlhoročnou tradíciou a charakterom.

Aby sa vám víno dobre pilo, tak sme si pre vás pripravili opäť darček v podobe sklenených ochutnávkových pohárov od firmy RONA.

Ani tento rok nebude chýbať nočná prehliadka hradu. Spoločne nazrieme do kúpeľov hradného pána, ale dozvieme sa aj čo to z legiend, ktoré sa viažu k hradu Beckov a možno ste ich ešte nepočuli.

Na záver sa, samozrejme, môžete opäť tešiť na večerné pozorovanie hviezdnej oblohy s hvezdárom. K dispozícii by sme mali mať viacero teleskopov.

Všetci ste vítaní, tešíme sa na vás.

Podujatie začína 25.5.2019 o 20.00.

Vstupné na podujatie: 7 €/osoba

Hradné zvesti

Od soboty 30. mája 2020 sa v areáli hradu začínajú organizované prehliadky so sprievodcom. Žiadame vás, aby ste dodržiavali aktuálne platné bezpečnostné nariadenia spojené s novým koronavírusom. Zároveň je pre vás pripravená aj nová výstava s názvom Erbovné beštie.