Dátum/čas
Date(s) - 04/10/2020
20:00 - 22:00

Kategórie


Silný príbeh dvoch významných rodov, ktoré navzájom bojovali v Uhorsku na prelome 16.-17. storočia o moc sme si pre vás pripravili na začiatok októbra v podaní skupiny Fringia. Turzovcov a Esterháziovcov nakoniec podobne ako v príbehu o Rómeovi a Júlii spojila až svadba dvoch mladých členov týchto znepriatelených rodov.

Hradné zvesti

SÚKROMNÁ UDALOSŤ

Vážení návštevníci, v piatok 25. septembra 2020 bude na hrade Beckov prebiehať súkromná udalosť s názvom Beckovské slnko, ktorá sa tu koná každoročne. Areál hradu bude preto otvorený pre verejnosť iba v čase od 9:00 do 13:00. Ďakujeme za Vaše pochopenie.

NOVÉ OPATRENIA PRI NÁVŠTEVE HRADU

Na základe zhoršenej epidemiologickej situácie v niektorých okresoch Trenčianskeho kraja Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trenčíne vydal nové opatrenia, ktoré vstúpia do platnosti od štvrtka 20. augusta 2020. V tejto súvislosti prijal dôležité opatrenia aj hrad Beckov.

OBMEDZENÝ POHYB V AREÁLI HRADU

V priebehu augusta a septembra 2020 budú u nás prebiehať stavebné a zabezpečovacie práce v rámci rekonštrukcie hradu Beckov. Z tohto dôvodu môže byť prístup do niektorých častí areálu obmedzený. Ďakujeme za Vaše pochopenie!