Koncert sa bude konať na dolnom nádvorí hradu Beckov dňa 7.8.2021 o 19.00.

Cena vstupenky je: 10 €. Vstupenku je možné si zakúpiť na pokladni hradu alebo prostredníctvom on-line predaja na:
vstupenky.hrad-beckov.sk. Voľné sedenie alebo státie.

ALLAN MIKUŠEK je spevák, skladateľ, textár, hudobník a producent. Smelo môžeme povedať, že už patrí medzi legendy česko-slovenskej country scény.

Allan vyrastal na popovej a rockovej muzike. Od roku 1988 začínal v amatérskej skupene PODKOVA. V roku 1992 nahral svoj debutový album Allan, ktorým sa odštartovala jeho sólová kariéra. Neskôr nahral ďalšie štyri radové a jeden live album.Úzko spolupracoval s Michalom Tučným, Františkom Nedvědom, Věrou Martinovou, Karlom Zichom, Vašom Patejdlom, Petrom Nagyom, Beátou Dubasovou, Wabim Daňkom a mnohými ďalšími.

V roku 1997 si ho z, mnohých český kapiel a spevákov, osobne vybral Johny Cash ako „predskokana“ koncertu v Paláci kultúry v Prahe. Účinkoval na mnohých albumoch a projektoch známych osobností a má veľký fanklub po celom svete.Henrich NOVÁK je hráč na nástroj zvaný DOBRO /DOpyera BROthers/.

Patrí medzi európsku špičku hráčov na tento nástroj, pochádzajúci z vývoja výroby slovenských prisťahovalcov do USA. Spolupracoval so svetovými hviezdami country hudby ako Jerry Douglas, Ricky Skaggs, či Vince Gill. U nás spolupracoval napr. so známou skupinou Vidiek, ale aj s Wabi Daňkom atď.

Pravidelne hráva a koncertuje s Allanom MIKUŠEKOM a zároveň je členom Allanovej kapely.