Medzinárodný deň čokolády, pozitívneho myslenia a Dní európskeho kultúrneho dedičstva dňa 9.9.2018 od 9.00 do 18.00.

Tešiť sa môžete na skutočne bohatý program. Podujatie prebieha ako súčasť podujatia Beckov pre všetkých, kde sú otvorené pre verejnosť miestne kostoly: farský Kostol sv. Štefana Kráľa, kláštorný Kostol sv. Jozefa Pestúna, Evanjelický kostol a. v. v Beckove. Všetky vstupy budú zdarma. Hrad a Bubeland sú spoplatnené podľa platného aktuálneho cenníka. Židovský cintorín je bežne otvorený pre verejnosť. V každej pamiatke si budet môcť vyzdvihnúť letáčik s mapou a priestorom pre zbieranie pečiatok. Po navštívení všetkých objektov a získaní všetkých pečiatok bude lístok zaradený do zlosovania o ceny, ktoré venovalo ZZ Hrad Beckov.

V rámci programu na hrade si budete môcť vyskúšať svoje vedomosti o hmotnom a nehmotnom kultúrnom dedičstve Slovenska vo vedomostnom kvíze, najmä deti ako odmenu získajú sladkú odmenu.

Knižná burza bude prebiehať počas oboch víkendových dní. K dispozícii sú knižky staršie a novšie za symbolickú cenu. Samozrejmosťou je, že ak máte staršie knihy a radi by ste ich venovali, tak budeme veľmi radi, ak nám ich na hrad donesiete alebo do kancelárie na obecnom úrade.

Počas nedeľňajšieho programu vystúpia hudobné skupiny. Pripravili sme si pre vás piknikový žáner (inštrumentálne prevedenia jazzových štandardov) v prevedení trenčianskej formácie LadyMoon. Skupina vystúpi o 13.00, 14.00 a 15.00.
Na záver programu sa môžete tešiť na Beckovské Ksichty o 16.00.

Tešiť sa budete môcť aj na zapojenie vašich chuťových buniek. Skvelá káva od Coffee Sheep z Trenčína bude istotne rozvoniavať po celom dolnom nádvorí. K dispozícii počas Medzinárodného dňa čokolády bude samozrejme aj sladká čokoláda Kráľovská čokoláda.

Tešíme sa na vašu návštevu.