Dátum/čas
Date(s) - 31/08/2023
19:30 - 23:00

Kategórie


4 Tenoři na Bratislavskom hrade a najkrásnejšie muzikálové árie v podaní Marián Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo.

Zoskupenie 4 Tenoři patrí v súčasnosti k najväčším fenoménom českej medzižánrovej hudby. Dvaja držitelia ceny Thálie, popmuzikálová legenda a sólista Národného divadla v Prahe, tvoria vokálne kvarteto 4 Tenoři. Repertoár tvoria muzikálové a filmové árie autorov Sira Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobodu či Ennia Morriconeho.

Prvýkrát vystúpili na koncerte Proms Gala v roku 2017, kedy s Českým národným symfonickým orchestrom zaspievali pod vedením dvorného dirigenta Andrei Bocelliho, Maestra Marcella Roty. Nasledovali videoklipy Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš, ktoré majú milióny zhliadnutí na sociálnych sieťach a predovšetkým koncertné turné po celej Českej republike.

V septembri 2020 vydali debutový album vo vydavateľstve Supraphon a dodnes je na vrchole najpredávanejších domácich nahrávok. Album pokrstila dvadsaťnásobná zlatá slávica Lucie Bílá, ktorá so 4 Tenormi naspievala duet Krása.

Slovenskému publiku sa predstavia 16. júna na nádvorí Bratislavského hradu so špeciálnym programom, kde nebudú chýbať slovenské skladby.
4 Tenorov tvoria Marian Vojtko , Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo.

Vstupenky (online predpredaj)
voľné sedenie 29,90 €
voľné sedenie + meet & greet 49,90 €

Meet and Greet vstupenka obsahuje:
– prednostný vstup na koncert,
– garantované sedenie v 1. alebo 2. rade,
– podpísané CD,
– stretnutie po koncerte v zákulisí so 4 tenormi