Dátum/čas
Date(s) - 24/07/2022
9:00 - 18:00

Kategórie


Aj tento rok sa môžete tešiť na rezbárskych majstrov a ich výrobky. Pripravené sú pre vás nielen ukážky rezbárskeho umenia, ale aj súťažné disciplíny pre deti aj dospelých, ktoré preveria nielen vašu silu, ale aj šikovnosť. Tešiť sa môžete aj na workshop kresania kláta a dielne pre deti. Okrem toho už tradičná remeselná výroba, výstava hradných kuchýň, sokoliarske vystúpenia a Divadelná nedeľa – na hrad Beckov opäť zavíta Divadielko pod hríbikom s marionetovými rozprávkami pre deti.

Hradné zvesti

Hradné brány sú pre verejnosť otvorené denne od 10.00 do 18.00 počas pracovných dní a 09:00 do 18:00 počas víkendov (posledný vstup o 17.30). Viacej informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.