Dátum/čas
Date(s) - 08/03/2020
9:00 - 17:00

Kategórie


Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien sme sa rozhodli aj tento rok odmeniť najmä naše nežnejšie polovičky. Vychutnajte si príjemnú nedeľu prechádzkou na hrad Beckov, kde sme si pre vás pripravili skvelé vínko od Ovocinára Hrehora zo Skalice.

Ochutnajte netradičné vína, ktoré pošteklia vaše chuťové poháriky. Marhuľové, jablkové, broskyňové, šípkové, slivkové, červené ríbezle, čierne ríbezle… Výber je skutočne veľký a vína sú skvelé. Nie nadarmo zbierajú rôzne ocenenia na miestnych aj medzinárodných súťažiach.

Pre šoférov alebo šoférky alebo malé ratolesti je pripravená skvelá Kráľovská čokoláda a kávička.

Dámy počas tohto dňa majú na hrad Beckov, samozrejme, vstup zdarma. Ružička ako pozornosť od nás je samozrejmosťou (pozn. počet ruží je obmedzený).

Privítajte s nami jar na hrade Beckov.

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.