Otváracie hodiny

OZNAM: Hradné brány sú pre verejnosť uzavreté. Poprosíme návštevníkov, aby rešpektovali nariadenia spojené s pandémiou koronavírusu COVID-19.
Tešíme sa na vašu návštevu v roku 2021 hneď ako to bude umožnené.

V prípade zlepšenia situácie budeme v marci otvárať počas víkendov a nasledovne v mesiaci apríl podľa štandardných otváracích hodín.

APRÍL

každý deň 9:00 – 18:00 h

MÁJ – SEPTEMBER

každý deň 9:00 – 18:00 h

OKTÓBER

každý deň 9:00 – 17:00 h

NOVEMBER

otvorené 9:00 – 16:00 h počas nasledovných dní:

NOVEMBER – MAREC

Hrad je mimo turistickej sezóny otvorený iba na objednávky pre skupiny od 15 ľudí, objednať sa treba aspoň 4 dni vopred.

Posledný vstup do areálu je najneskôr 30 minút pred zatvorením hradu.

Správa hradu si vyhradzuje právo v prípade mimoriadne nepriaznivého počasia alebo v prípade konania akcií na hrade upraviť otváracie hodiny, obmedziť pohyb návštevníkov v areáli hradu alebo hrad pre verejnosť uzatvoriť. Ďalšie informácie o otváracích hodinách nájdete aj v sekcii kalendár podujatí.

Hradné zvesti

Hradné brány sú pre verejnosť zatvorené. Prečítajte si, aké novinky priniesla turistická sezóna 2020 na hrade Beckov v rámci obnovy, archeologických výskumov, ale aj programu.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.