Vďaka uvoľňovaniu pandemických opatrení je nám umožnené otvoriť hradné brány pre verejnosť. Prví návštevníci tento rok vstúpia do priestorov hradného areálu počas víkendu 24.-25. apríl. Hrad bude pre verejnosť otvorený od 9.00 do 18.00.

Nasledovne od 1. mája hrad otvoríme v štandardnom režime každý deň od pondelka do nedele v časoch od 9.00 do 18.00.

Poprosíme všetkých návštevníkov, aby dodržiavali nariadenia spojené s pandémiou COVID 19. Hrad sa nenachádza v prírode, ale je súčasťou intravilánu obce Beckov.

Z dôvodu rekonštrukcie bude pre verejnosť uzavretý priestor nadzemného podlažia západného paláca. Napriek tomu si však návštevníci budú môcť pozrieť niektoré novinky, ktoré sa nám podarilo zrealizovať v stavebnej činnosti minulý rok v hradnej kaplnke a vôbec po prvýkrát po veľmi dlhej dobe budú môcť nazrieť aj do pivničných priestorov severného paláca.

Na najmenších sa teší aj náš drak Blundus pri hradnej studni. Pevne veríme, že opatrenia sa budú aj naďalej uvoľňovať a už dnes pre vás pripravujeme bohatý program, na ktorý ste boli zvyknutí po minulé roky. Sledujte naše stránka a facebook, kde získate bližšie informácie.