V prípade priaznivých poveternostných podmienok hrad prvýkrát otvorí svoje brány už v polovici februára. 

Po prechádzke hradom sa budete môcť zahriať pri Čarovnom nápoji lásky od bosorky Rózy (ktoré bude chutiť podozrivo ako varené víno), skladať svojím drahým polovičkám básne v poetickej tvorivej dielni, pokochať výhľadom zo strechy západného paláca či zahrať si dobové hry a preskúmať novú expozíciu v pivnici západného paláca. Pre ľudí šoférujúcich či bosoráctvo neobľubujúcich sa nájde čosi teplé a nealkoholické v hradnom pohostinstve a hladných potešia stredoveké placky z dobovej kuchyne

No a keďže je Valentín, nevyhneme sa ani romantike – čaká vás nielen elixír lásky od bosorky Rózy, ale aj ľúbezný fotokútik a taktiež súťaž* o voľný vstup do wellness v Kúrii Beckov pre 2 osoby.

*pravidlá súťaže: ak hradnú vstupenku z 18.2.2024 vhodíte do truhličky u bosorky Rózy, tá spomedzi vás v pondelok vyžrebuje výhercu. Ak na vstupenku napíšete svoje meno a kontakt, wellness poukážka sa k vám aj dostane. (Čestné bosorácke, zadané údaje nepoužijeme na žiadne iné účely, ani ich nikomu neposunieme).

Pre tento víkend platí bežné mimosezónne vstupné.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Pozor! Priestory 1. poschodia západného paláca sa budú otvárať až v marci. Pivnice a zelená strecha paláca, rovnako ako zvyšok hradu, sprístupnené sú.