Pokračujeme v dlhoročnej tradícii veľkonočných sviatkov na hrade Beckov – pátranie po vajíčkach, remeselné stánky, tvorivé dielne a workshopy, či maľovanie na tvár, ktoré poteší najmä mladších, ale na svoje si prídu isto aj dospelí návštevníci.

Pokochať sa budete môcť výstavou drotárskeho remesla a sami sa mu priučiť.

Sprístupnená bude aj stála expozícia v západnom paláci.

V PONDELOK o 11:00 sa môžete tešiť na rytiersku šibačku.

V SOBOTU A NEDEĽU v spolupráci s o.z. NO LIMITS FOR NATY organizujeme benefičný predaj korbáčov. Výťažok z predaja veľkonočných korbáčov bude použitý na účel pomoci pre nášho malého kamaráta Lea Paceka z Beckova, ktorý trpí akútnou lymfoblastovou leukémiou.

Ide v poradí o tretie podujatie tohto druhu. V roku 2022 sa v rámci našej benefičnej akcie podarilo v hotovosti vyzbierať pre Natálku Kollárovú z Tešedíkova suma vo výške 2.351,- €. V minulom roku 2023 sa v rámci našej benefičnej akcie podarilo pre Riška Fidluša z Trenčianskej Turnej podarilo vyzbierať sumu vo výške 3.050,13 € a 400 KČ.

Počas podujatia platí vstupné OKRUH A (mimoriadne aj s prehliadkou bez sprievodcu po expozícii západného paláca bez pustených hovoriacich obrazov), ktoré si môžete zakúpiť priamo v pokladni hradu.