Dátum/čas
Date(s) - 05/09/2021
19:00 - 20:30

Kategórie


Koncert sa bude konať na dolnom nádvorí hradu Beckov 5.9.2021 o 19.00.

Voľné sedenie a státie.

Cena vstupenky: 15 €

Predpredaj na: vstupenky.hrad-beckov.sk

Pavla Hammela netreba extra predstavovať. Tento legendárny hudobník, skladateľ, spevák a gitarista sa pohybuje na bigbítovej scéne takmer 60 rokov. Jeho piesne si spievajú celé generácie a niektoré takmer zľudoveli.

Zakladateľ nezabudnuteľnej kapely Prúdy, dlhoročný súpútnik Mariána Vargu a umelec, ktorý vždy spolupracoval s tými najlepšími hudobníkmi slovenskej bigbítovej scény.

Dvornými textármi Pavla Hammela boli od počiatku kariéry Kamil Peteraj a Boris Filan, nakoniec, spolupracujú dodnes. Vo svojej kariére nahral 25 pôvodných albumov a množstvo štúdiových nahrávok, či singlov. Písal aj pre iných slovenských interpretov.

Na hrade Beckov vystúpi v duu s vynikajúcim gitaristom a kolegom Jurajom Burianom. Návštevníci hradného koncertu, v rámci novo sa rodiacej tradície pod názvom Leto s/pod hviezdami, si budú môcť vypočuť tie najväčšie hity umelca, ale aj skladby z najnovšieho albumu, ktorý vyšiel minulý rok pod názvom Srdce bez anjela.

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.