Vo víne sú hviezdy

Druhý ročník podujatia Vo víne sú hviezdy prinesie opäť viaceré hviezdy.

Hlavnou hviezdou večera bude určite slovenská hudobníčka, speváčka Mirka Miškechová (folk, šansón, pop), ktorá zahrá okrem iného aj svoje najznámejšie skladby, ako je Cudzinka v tvojej zemi alebo aktuálny singel Brouček.

Vo víne sú hviezdy je podujatie, ktoré spája príjemnú hudbu a skvelé víno. Tento rok vám predstavíme vína z Čachtíc. Čachtické chotáre sú oceňované vína s dlhoročnou tradíciou a charakterom.

Aby sa vám víno dobre pilo, tak sme si pre vás pripravili opäť darček v podobe sklenených ochutnávkových pohárov od firmy RONA.

Ani tento rok nebude chýbať nočná prehliadka hradu. Spoločne nazrieme do kúpeľov hradného pána, ale dozvieme sa aj čo to z legiend, ktoré sa viažu k hradu Beckov a možno ste ich ešte nepočuli.

Na záver sa, samozrejme, môžete opäť tešiť na večerné pozorovanie hviezdnej oblohy s hvezdárom. K dispozícii by sme mali mať viacero teleskopov.

Všetci ste vítaní, tešíme sa na vás.

Podujatie začína 25.5.2019 o 20.00.

Vstupné na podujatie: 7 €/osoba

Hradné zvesti

Hradné brány sú DECEMBRI a JANUÁRI pre verejnosť zatvorené. Viac informácií o otváracích hodinách v časti INFO o hrade.

UZAVRETÁ VSTUPNÁ VEŽA
Strážna veža (objekt č. 2), v ktorej sa nachádza pokladňa, je z technických príčin uzavretá. Žiadame vás, aby ste do jej priestorov nevstupovali. Ďakujeme za vaše porozumenie.

Západný palác
V roku 2022 budú prebiehať rekonštrukčné práce v západnom paláci.

Hrad je pre návštevníkov otvorený v bežnom systéme. Počas víkendov sa návštevníci dostanú k hradnej studni a drakovi Blundusovi. Počas celého týždňa môžu navštíviť priestory hradnej kaplnky, severného paláca, donjonu, stredného a dolného hradu.

Na hrade sú sociálne zariadenia, bufet ako aj suveníry.